Leclercbaby Influencer ja Influencer XL peamised omadused ning erinevused

Share

Influencer XL ja Influencer peamised omadused ning erinevused

Meie brändisaadik Katja koos Influencer XL jalutuskäruga

Sarnaselt auto ostmisega on perele õige jalutuskäru valimine üks olulisemaid ja kallimaid beebivarustuse otsuseid, mida teete. Selleks, et teie valikut lihtsustada, oleme siin artiklis välja toonud peamised omadused ja erinevused Leclercbaby Influencer ja Influencer XL kärudel. Olgu öeldud, et mõlemad kärud kasvavad koos teie perega, on valmistatud vastupidavatest materjalidest ning on samas suurepärased abilised reisimisel. 

Kvaliteet on Leclercbaby brändil suure au sees

Mõlema Influenceri parimad detailiomadused on kunstnahast kattega lükkesang ja esipiire ning ilmastikukindel kangas, mis on ühtlasi ka nahasõbralik ning kergesti puhastatav. Istmel on pehme polster, et lapsel oleks mugav ka pikematel reisidel. Oleme Influencer käru kasutanud soojamaa reisidel ja suvel, mistõttu on ta saanud intensiivset päiksekiirgust. Sellegipoolest ei ole päike suutnud käru kangast pleegitada. Mõlemal mudelil on 100% PU rattad, millel kõigil neljal on vedrustus. Kärudel on kerge ja vastupidav alumiiniumist raam ning kokkuvõttes on kogu süsteem tugev ja vastupidav.

Influencer ja Influencer XL jalutuskärud sobivad ideaalselt kasvavatele peredele või kaksikutega vanematele

Ühendusklambritega on võimalik kaks käru omavahel ühendada. Saad kinnitada kiirelt kaks Influencer või Influencer XL jalutuskäru omavahel kokku. Turvatooli adapteritega saad ringi reisides turvahälli mugavalt kärule kinnitada. Autoadapterid sobivad paljudele 0-grupi turvaistmetele. Mõlemale mudelile saab kinnitada universaalse seisulaua, millega saavad pardal olla nii beebi kui ka pisipõnn. Kui paigaldad Influencer või Influencer XL kärule vankrikorvi, saad sõidutada ka vastsündinut. Kui osta käruosale juurde vankrikorv, siis saab käru kasutada lapse sünnist kuni umbes 4 eluaastani. Sellest saab välja lugeda, et suurt tähelepanu on pööratud pikaealisusele –  kärusid on võimalik kasutada lapse erinevates kasvufaasides. 

Influencer ja Influencer XL jalutuskärud on väga kompaktsed

Mõlemad kärud on nii kompaktsed, et mahuvad ka kõige väiksemasse autosse, koridori või panipaika, võttes väga vähe ruumi. Kergesti eemaldatavad rattad ja esipiire muudavad käru veel väiksemaks. Seetõttu saad käru mugavalt hoiustada, kanda, transportida ja endaga igale poole kaasa võtta. 

Influencer XL käru kokkuvoldituna

Influencer ja Influencer XL jalutuskärusid on äärmiselt lihtne kasutada ja transportida

Kui käru on vaja tihti panna autosse, siis kõige tähtsam tegur on lihtsasti kasutatav käru. Influencer ja Influencer XL-i on kerge ühe käega kokku ja lahti võtta – et saaksid alati tähelepanu lapsel hoida. Seetõttu on lapsega väljas käimine mugav ja lihtne. 

 

Lisainformatsioon (sarnasused)

–  Magnetilise kinnitusega pikk kaarvari SPF 50+ kaitsega
–  Kolme asendisse reguleeritav seljatugi
–  Reguleeritav jalaalus

–  Eemaldatav esipiire
–  Magnetiline viie punkti turvavöö
–  Vedrustus neljal rattal

–  100% PU rattad
–  Suur jalgpidur
–  Mähkmekoti kinnitamise kohad

–  Jalutuskäru saab kokku ja lahti klappida vaid ühe liigutusega

–  Sobib alates 6 elukuust kuni 22 kg / umbes 4-5 eluaastani

–  Pakikorvi kandevõime kuni 3 kg

 

Influencer ja Influencer XL – Kuidas need kaks üksteisest erinevad?

Influencer on 2021. aasta mudel, mis on saadaval neljas toonis. Kärul on väikesed ja mugavad rattad, kuid samas piisavalt suured ja hästi manööverdatavad. Käru on võimekam, kui esmapilgul eeldada võiks ning sellega on üleüldse väga hea õues ringi liikuda. Ideaalne reisimiseks, kuna vastab enamike lennufirmade käsipagasi standarditele. Lisaks on sellega mugav manööverdada kitsastel kõnniteedel ja kaubanduskeskustes. Keerulisemal maastikul ja lumel sõitmiseks see mõeldud ei ole. Kui elate kortermajas, kus puudub lift ning käru on vaja treppidest tõsta, siis Influenceri kergekaaluline mudel ongi just selleks. See saab hakkama kortermajades, kus on kitsas lift. Jalutuskäru lükkesanga kõrgus on natuke madalamal kui XL-l, kuid sellegipoolest mugaval kõrgusel. Käru kolme asendisse reguleeritav seljatugi ning lamamisasend on lapsele väga mugav magamiseks, samas on see mõni kraad kõrgemal kui XL-il. Komplekti hinnas on võrreldes XL-iga rohkem lisatarvikuid. Influencer jalutuskäru on hea valik kiire elutempoga linnainimesele, kes hindab pikka kasutusiga, reisimist, kasutusmugavust ning ilusat disaini. 

 

InfluencerHind: 439

Komplekti kuuluvad: esipiire, transpordikott, vihmakile (Sand Chocolate ja Grey Melange kärudel), topsihoidja

– Lamamisasend: 170 kraadi

– Lamamisasendi täispikkus: 81-82 cm

– Seljatoe pikkus: 45 cm 

– Eesmised rattad: 13 cm

– Tagumised rattad: 15 cm

Kaal: 6.6 kg

– Kõrgus avatuna: 101.5 cm

– Laius avatuna: 47 cm

– Sügavus avatuna: 61 cm

– Mõõdud kokkupanduna: 56 x 47 x 24

Influencer XL on 2022. aasta mudel, mis on saadaval kahes toonis. Kärul on võrreldes tavalise Influenceriga suuremad rattad, lisaks kaalub see rohkem, kuid on samuti väga kompaktne. Seda saab edukalt kasutada ka raskemate teeoludega, kuna on maastikuvõimekam. XL-l on seljatoel tasku, mis mahutab vajalikud esemed. Näiteks saab telefoni ja võtmed sinna panna. Seljatoel on lisa ventilatsiooniava, mis pakub lapsele jahutust suvistel ilmadel. Lukkudel on Leclercbaby logolt tuttav rebase kujutis. Lükkesanga kõrgus on XL-l kõrgem. Eriliseks plussiks pean XL-i seljatuge, mis alla lastes on peaaegu 180 kraadi. Influenceriga võrreldes on XL-il sõit stabiilsem, kuna raam ja istmeosa on suuremate mõõtmetega (nii pikkuselt kui ka laiuselt). Pakikorv on natuke suurem ning lihtsasti ligipääsetav. Ideaalne reisimiseks ja linnaeluks ning jalutuskäikudeks nii looduses kui ka maastikul.

Influencer XLHind: 489

Komplekti kuuluvad: esipiire, transpordikott, topsihoidja 

– Lamamisasend: 175 kraadi

– Lamamisasendi pikkus: 84 cm

– Seljatoe pikkus: 42 cm

– Eesmised rattad: 18,5 cm

– Tagumised rattad: 20 cm

– Kaal: 8.2 kg

– Kõrgus avatuna: 104 cm

– Sügavus avatuna: 63 cm

– Laius avatuna: 51 cm

– Mõõdud kokkupanduna: 60 x 45 x 24

 

 

Comments

There are no comments yet.

Jäta kommentaar