Jalutuskärud

Leclercbaby jalutuskärud

Tegutsege just nii, nagu teile sobib!

Mõte, millesse me väga tugevalt meie ettevõttes usume. Lapsevanemaks olemine on juba niigi väljakutseid esitav ning meie oleme sinu jaoks olemas, et su elu lihtsamaks teha. Meie tooted muudavad lapsevanemaks olemise kergemaks, et saaksid teda asju enda moodi.

OSTA SIIT OSTA SIIT

Miks valida Leclercbaby käru?

Tooteohutus

Kõik Leclercbaby tooted on toodetud ja testitud vastavalt kõige kõrgematele kvaliteeti-ja ohutusstandarditele, et tagada maksimaalne kvaliteet ja tooteohutus. Meie Leclercbaby kärudel on 2-aastane garantii, et tagada klientide rahulolu. 

Photo 12.05.2022., 15 56 48 – landscape
Hexagon collection

Hexagon

Armastus esimesest silmapilgust…

Uhiuue Hexagon kollektsiooni autor on kuulus Hollandi disainer Christian Lagerwaard. Hexagon on Leclercbaby jalutuskärude tippklass, mis on valminud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt ja on lapsele äärmiselt mugav. Täiendasime meie populaarset ühe liigutusega kokkuklappimise süsteemi nüüd veel ka luksusliku augumustriga kunstnaha ja seemisnaha taolise kangaga. Hexagon kollektsiooni kuulub kolm kvaliteetset jalutuskäru 

Uuri lähemalt Hexagoni kohta Uuri lähemalt Hexagoni kohta

Influencer

Paista silma…

Oma šokolaadipruunide ja roosade aktsentidega on Leclercbaby Influencer jalutuskärude turul kahtlemata suunanäitaja.

Selles on ühendatud imeilusad värvid, mõnusad materjalid ja meie eriti mugav ühe liigutusega automaatse kokkuklappimise mehhanism. Meie uute trendiseadjate sarja kuuluvad neli moodsat ja pilkupüüdvat metalliktooni raamiga disaini. 

Uuri lähemalt Influenceri kohta Uuri lähemalt Influenceri kohta

59441-28786_Leclerc_Influencer.jpg
66214-50680_mfplus-strollers-op-rij-670×350.jpg

MF Plus

Vaid üks liigutus ja rohkemat polegi tarvis…

Leclercbaby MF Plus jalutuskärud on praegu noorte vanemate seas väga populaarsed. Mitte ainult välimuse, vaid ka ülimugava kokkuklappimise võimaluse tõttu. Käru kokku panemiseks ja avamiseks piisab vaid ühest liigutusest. Ülejäänu teeb mehhanism ise ära. Niimoodi saad käru avada, kokku panna või hoiule panna vaid ühe käega. Ela alati oma parimat elu. Ka lapsevanemana. 

Uuri lähemalt MF Plus kohta Uuri lähemalt MF Plus kohta

Monnalisa

Lilleline armastuslugu…

Kas oled valmis lõbusateks seiklusteks Leclercbaby by Monnalisa reisikäruga? Tänu käru ainulaadsele ühe käega kokku panemise mehhanismile saad lapsega ringi liikuda mugavalt ja turvaliselt. Sellel piiratud väljaandel on heleroosa metallraam, roosad detailid ratastel ja mitmed muudki stiilsed hoolikalt valitud detailid, näiteks läikivroosad lukud. See kõik koos kangale trükitud Monnalisa signatuur-lillemustriga jutustabki meie lillelise armastusloo.

Uuri lähemalt Monnalisa kohta Uuri lähemalt Monnalisa kohta

Untitled design (1)
Influencer XL collection

Influencer XL

Paista silma…

Influencer XL teeb elu veelgi mugavamaks. See on Influenceri suur vend, kes paistab kindlasti rahva seast silma. Täpselt nagu Influenceri, saad ka Influencer XL-i vaid 1,5 sekundiga kokku panna ja lahti võtta ainult ühe nupuvajutusega!

Jalutuskärul on suuremad rattad, millega on mugav maastikul sõita ja üleüldse õues ringi liikuda. Tänu suurematele ratastele, suuremale põhjaruumile ja ainulaadsele kokkupanemismehhanismile on Influencer XL jalutuskäru ideaalne reisimiseks ja linnaeluks ning jalutuskäikudeks nii looduses kui ka maastikul. Istmel on pehme polster, et lapsel oleks mugav ka pikematel reisidel.

Uuri lähemalt Influencer XL kohta Uuri lähemalt Influencer XL kohta

Influencer Air

Asuge teele ja avastage

Jalutuskäru Influencer Air on oma säravate värvidega äge ja trendikas. Tänu lisatud tagakülje tuulutusvõrgule on see kerge ja õhku läbilaskev, jahutades teie last. Tasku hoiab telefoni, võtmed või luti käeulatuses.

Uuri lähemalt Influencer Air kohta Uuri lähemalt Influencer Air kohta

 

Influencer Air collection