Leclercbaby Influencer jalutuskäru karbist lahtivõtmine

Share

Juhuu, pakipäev!

Kui Leclerc Baby Influencer jalutuskäru mu ukse taha jõudis, tegin väikese rõõmukilke! Minu jaoks algas lapsevanemaks olemine kõikide lapsele vajalike asjade ostmisega, samuti vankrite proovimise ja beebituppa mööbli valimisega. Usun, et see kõik on osa lapsevanemaks saamise protsessist. Niisiis, päeval, mil Leclerc Baby Influencer kergkäru saabus, ei jõudnud ma ära oodata, millal saan selle lahti pakkida. Jalutuskäru ostmine ja valimine on üks suuremaid oste, mida oma pisikesele teha tuleb. Seetõttu on oluline saada head nõu erinevat tüüpi jalutuskärude ning potentsiaalse käru eeliste ja puuduste kohta.

Leclerc Baby Influenceri jalutuskäru karbist lahtivõtmine

Sain Leclerc Baby Influencer jalutuskäru väga kompaktses karbis. Olin üllatunud, et selline käru mahub sellesse pappkarpi. Eeldasin, et käru on raske kokku panna, kuid tegelikult oli hoopis vastupidi. Pidin vaid rattad rattaklambrisse klõpsama, käepidet üleval hoidma ja käru avamiseks tagaosa tõstma. Kõik see juhtus mõne sekundiga! Ma ei suutnud alguses uskuda, kui lihtne see lahtivõtmine oli ja ei suutnud sellega mängimist lõpetada. Veel üks huvitav detail on see, et Leclerc Baby Influencer kergkäruga on kaasas õlarihmaga transpordikott, mis teeb käru hoiustamise ja transportimise lihtsaks.

Vapustav disain ja funktsionaalsus

Minu jaoks on disain sama oluline kui funktsionaalsus. Tahaksin olla moedisainerina trendikas ja selle jalutuskäruga suudan ma kindlasti teistest eristuda. Esimene asi, mis mu tähelepanu köitis, oli Leclerc Baby Influencer jalutuskäru luksuslik välimus. Tänu oma sõjaväe rohelisele värvile ja roosa-kuldsetele detailidele on see tõeline pilgupüüdja. Vankril on ka magnetklapiga päikesevari, et saaksite jalutamise ajal beebit piiluda, ning topsihoidja, et saaksite liikvel olles hommikukohvi nautida. Mähkmekoti kinnituspunktide abil on seda lihtne kinnitada, seega hoiab see ära seljavalude tekkimise, kuna ei pea kotti terve päeva õlal tassima. Lisatarvikuid, nagu näiteks mähkmekotti ja organisaator-kotti, müüakse eraldi. Nende toodete kohta annan ülevaate hiljem.

Beebist mudilaseks

Sain ka teise karbi, mis sisaldas Leclerc Baby vankrikorvi. Olemasolevate adapteritega on lihtne muuta oma jalutuskäru vastsündinud lapsele sobivaks käruks. Pehme polstriga vankrikorv on väga avar ja beebile tõeliselt mugav. Selle disain sobib jalutuskäruga ideaalselt. Erinevate adapterite abil saab turvahälli hõlpsasti jalutuskäru külge kinnitada, mistõttu on ta ideaalne kiireteks autosõitudeks, mil vankrikorvi pole vaja. Kui laps saab kuue kuuseks, siis eemalda kärult vankrikorv ning seejärel saad käru kasutada järgmised viis aastat.

Eelised ja miinused

Leclerc Baby Influencer jalutuskäru juures meeldib mulle väga tema sujuvus ning kerge kaal, mistõttu teda on lihtne tõsta. Sellega on hea väikestel kõnniteedel manööverdada ja ta sobib ideaalselt sellisesse kompaktsesse autosse nagu minul on. Käru hoian koridoris, kus ta võtab vähe ruumi. Vihmakate, õlarihmaga transpordikott, topsihoidja ja 50+ SPF-iga päikesevari on paljude käruga kaasas olevate lisade hulgas. Ainus väike puudus on see, et käepide ei ole reguleeritava kõrgusega, mistõttu on see mu elukaaslase jaoks pisut madal. Samuti ei saanud ma aru, kas jalutuskäru päikesevarju osa saab eemaldada, kui kärule paigaldada ka vankrikorv. Käepidemest kinni hoides tunnen, et kaarvari on natuke ees. Õnneks on Leclerc Baby tiim alati hea meelega abiks ja nad tegid video sellest, kuidas päikesevarju saab eemaldada.

Comments

There are no comments yet.

Jäta kommentaar