Kuidas me jõudsime Leclercbaby kergkärude maaletoomiseni

Share

Ilumaailmast lastemaailmani – 2 aastat teadmisi ja kogemusi lastetoodete valdkonnas

Olen Ave Kivimaa ettevõttest ChildSupply OÜ. Oleme partneri Anti Haugasega Leclercbaby brändi esindajad Baltikumis ja Soomes. Peale ülikooli lõpetamist töötasin mitmeid aastaid iluvaldkonnas. Minu põhiline fookus on nüüd hoopis uuel suunal – viimasel kahel aastal olen tegelenud lastemaailmaga kurssi viimisega. Selleni jõudsin isiklikust kogemusest ning sisetunnet järgides. Ostujuhina korraldan kohtumisi koostööpartneritega, töötan läbi mitmeid brände, planeerin ja panustan, et esindaksime tulevikus kaubamärke, millel oleks mitmekesine valik klientidele, kes panustavad oma lastesse palju. Üritan olla avatud meelega ja huvituda kõikvõimalikest erinevustest ja uusimatest trendidest.

 

Millesse usume

Teen tööd, mis mulle meeldib ja midagi, mis mind tõesti huvitab. On normaalne liikuda ühe tegevuse juurest teiseni, kuid põhiprioriteedid on alati samad – hindan eelkõige kvaliteeti ning vastustundlikku tarbimist. Teisest küljest hindan väga mugavust, head enesetunnet ja kindlustunnet lapsega tegeledes. Olles ise noor ja aktiivne kahe lapse ema, on mul tekkinud korralik kogemuste ja teadmiste pagas. Arenesin esimese lapsega palju. Olen kogenud, et kui soovin anda endast emana iga päev maksimumi, tuleb üldine elukorraldus võimalikult lihtsaks teha toodetega, mis seda võimaldavad. Kõige enesekindlamalt lapsevanemana tunneme end siis, kui oleme end rõõmsatujulised ja puhanud. 

2021

Suvel jõudsin Leclercbaby toodeteni. Korraga kahes linnas (Tallinn-Võru) elades ning tihti väikese lapsega linnas sõites ja reisides, tekkis tihti igatsus mugavalt kokku-lahtikäiva ja kerge ning kompaktse käru järele. Esialgu tundus pealtnäha lihtne eesmärk – leida igapäevasteks käikudeks kriteeriumitele vastav käru, oli tegelikult keeruline otsinguprotsess. Kui mõni leid tundus ideaalne, siis leidus miinuseid, mis jäid määravaks ning andsid tõuke minna välismaale, et leida parim kergkäru turul. Analüüsides mitmeid kärusid, jõudsime järeldusele, et Leclercbaby kärude valmistamisel on kasutatud erilisi ja ainult parimaid lahendusi, mis muudavad tooted väga huvipakkuvaks. 

Tooted, mis teevad laste kasvatamise lihtsamaks

See periood, kui talv läheb üle kevadeks on minu ja usun, et ka paljude teiste lemmikaeg. Uus aastaaeg on alanud ja lapsevanemate ootused on suured: rohkem õues olemist, ilusad ilmad, rohkem energiat… Soovitame avastada loodust koos lapsega, teha veel mõned lisa tiirud õues ja et lusti jätkuks kauemaks. Leclerc Baby missioon on oma toodete kaudu hoolitseda selle eest, et mitte ainult laps või lapsed, vaid ka kõik lapsevanemad oleks paremini hoitud! 

Võimalus esindada tipptasemel käru brändi Baltikumis ja Soomes 

Leclercbaby jalutuskärud on praegu noorte vanemate seas väga populaarsed. Mitte ainult välimuse, vaid ka ülimugava kokkupanemise võimaluse tõttu. Kui Teil on Leclercbaby toodete vastu huvi, siis võtke meiega ühendust. Tuleme hea meelega teile kärusid tutvustama, et saaksite ise veenduda, et tegemist on väga hea kaubamärgiga. 

 

 

Comments

There are no comments yet.

Jäta kommentaar