Palju, mille peale mõelda

Share

Kust küll alustada?!

See olen mina

Hei! Minu nimi on Stephanie (30). Elukutselt olen moestilist ja graafiline disainer. Vabal ajal meeldib mulle kirjutada enda kodulehe Survivalguidetoadulthood jaoks blogipostitusi. Selles blogis kirjutan teemadel, mis on sotsiaalselt olulised ja millest on inimestel keeruline rääkida. Koos enda elukaaslasega (30) üürime me väikest maja Hollandi linnas nimega Leiden ja elame oma parimat elu. Asume koos peagi uuele seiklusele; me oleme beebiootel!

Milline käru sobib mulle kõige paremini?

On palju asju, mille peale mõelda, kui oled lapseootel. Turvahällid, kärud, lapse tuba, rinnapumbad jne. Säilitamaks selget nägemust selle üle, mida meil vaja on, otsustasime alustada kõige tähtsamate asjade ostmisega, selhulgas käruga.

Mõned nädalad tagasi otsustasin minna beebiasjade šopingule ühes linna kõige suuremas beebipoes ning seal olles ehmusin. Vasakul ja paremal on erinevad kärud – väikesed ja suured, odavad ja kallid, linnakärud ja kärud vanematele, kes soovivad rohkem maastikul jalutada. See jättis mind täiesti segadusse, mistõttu lahkusin poest löödu ja nutvana. Milleks küll naistele hormoonid?!

Suur küsimus oli: milline käru sobib mulle kõige paremini? See oli peamine küsimus, mis vajas vastust.

Mis on oluline õige käru valimisel? 

Et aru saada, milline jalutuskäru sobib mulle kõige paremini, otsustasin teha nimekirja teguritest, mis on minu jaoks tähtsad käru valimisel. Elame väikeses majas Leideni linnas. Meil on väike auto, Peugeot 107. Võimalusel soovisin käia võimalikult paljudes kohtades jala.

  1. Esimene asi mu nimekirjas – lihtsasti kasutatav käru. See tähendab, et käru peaks olema selline, et teda on kerge kokku panna ning võimalik hoiustada koridoris. Samuti on tähtis, et käru mahuks väikesesse autosse.
  2. Teine asi mu nimekirjas – kõik ühes käru. Tahtsin saada käru, mida oleks võimalik kasutada lapse erinevates kasvufaasides. Tal peaks olemas olemas vankrikorv- ja iste ning samal ajal omama võimalust kanda turvahälli, kui vaja.
  3. Kolmas asi mu nimekirjas – kergekaaluline käru. Minu jaoks on tähtis, et käru oleks kerge. Oma 161 cm pikkuse juures ei soovi ma igapäevaselt rasket vankrit kanda. Sealjuures meeldib mulle mõte sellest, et saan võtta käru kaasa rattasõidule.
  4. Neljas asi mu nimekirjas – ohutus ja mugavus beebi jaoks. 
  5. Viies asi mu nimekirjas – ilmastikukindel disain. Ilm Hollandis on muutlik, seega soovin, et käru oleks nii ilmastikukindel kui võimalik. See tähendab, et tal peaks olemas olema vihmakate vihmasteks päevadeks ning päikesevari suvisteks ilmadeks.
  6. Viimane asi mu nimekirjas – moekas disain. Moedisainerina oleks patt mitte tähelepanu pöörata detailidele. 🙂

Leclercbaby muudab lapsevanemaks olemise lihtsamaks

Ülevaloleva nimekirja koostamine andis mulle veidi rohkem võimalust vabamalt hingata. Nüüd teadsin, mis on minu jaoks oluline käru valimisel. Otsides ideaalset jalutuskäru, sattusin ägeda brändi peale – Leclercbaby. Nende nägemus sellest, kuidas muuta lapsevanemaks olemist lihtsamaks, haaras koheselt mu tähelepanu. Tegin veidi uurimistööd ning tuli välja, et Influencer kergkäru vastas kõikidele mu ootustele mu nimekirjas. Käru imelise disainiga olin valmis rahva seast välja paistma.

Comments

There are no comments yet.

Jäta kommentaar