Leclerc Baby

Muutes lapsevanemaks olemist lihtsamaks.

Leclerc Baby – meie kohta

Leclerc Baby sündis ambitsioonist olla vaba ja suurendada lapsevanemate liikumisvabadust. Leclerc Baby keskendub nutikatele lahendustele. Ei ole ühtegi probleemi, millele ei oleks lahendust ning bränd loodi seda silmas pidades. Leclerc Baby loojate sõnul laste saamine ei tähenda, et enam ilusat elu ei tohiks elada. „Panime pead kokku ja visioon sai kiiresti paika…“

Teeme laste kasvatamise lihtsamaks!

Kui saad lapsevanemaks, ei anta sulle ette raamatut reeglitega, mida kindlasti järgima pead. Lapse sünd toob endaga kaasa suured muutused, maailma täis armastust ja uusi väljakutseid. Meie soov on, et lapsevanemad langetaksid ise oma otsused ja oleksid liikumises püsivad. Leclerc Baby fookus on selge: toetada vanemaid selles uues eluetapis nende igapäevarolli mugavamaks tehes. Meie lihtsust hindavad innukad professionaalid pööravad palju tähelepanu sellele, et välja töötada ning arendada kvaliteetsed tooted enne nende turule laskmist. Nad on veendumusel, et turvalisus on olulisim ning keskendudes brändi põhiväärtustele: mugavus ja lihtsus. Eristume teistest oma luksuslike jalutuskärudega. Räägime teile, kuidas see meil õnnestus.

Mitte kunagi üksi, vaid alati koos

Iga lapsevanem on jalutuskäru kokku panemisel ja avamisel tundnud vajadust lisakäte järele. Kui sellised olukorrad on sagedased, on frustratsioon lihtne tekkima, takistades tähelepanu lapsel hoidmast. Taolised probleemid peaksid minevikku kuuluma. Leclerc’i nutikate toodete abil on vanemarolli märksa mugavam täita. Käru kokku panemiseks ja avamiseks piisab vaid ühest liigutusest. Niimoodi saad näiteks last ühe käega süles hoides teise käega käru valmis seada. Sõidutee ääres seisvad lapsed võivad kiiresti ohtlikusse olukorda sattuda ning meie jalutuskärud aitavad seda situatsiooni vältida. Nüüdsest saad alati tähelepanu lapsel hoida. Ühe liigutusega automaatne kokkuklappimine ja avamine on üks meie nutikaid lahendusi, millega oleme toonud turule innovatiivse arengu.

Tegutseme hoole ja armastusega

Lapsevanemaks olemise nipp: “Kuidas sul kõik nii lihtsalt välja tuleb?”, “See on sellepärast, et ma oman Leclerc Baby’t”.

Et saaksid koos lapsega tegutseda just nii, nagu teile sobib, olemegi oma toodete juures keskendunud kompaktsusele. Saad käru mugavalt hoiustada, kanda, transportida ja endaga igale poole kaasa võtta. Pöörates suurt tähelepanu detailidele ja disainile, on Leclerc Baby jalutuskärul pehme polsterdatud iste ja vedrustus neljal rattal, mis on lapsele äärmiselt mugav. Saadaval on erinevad mudelid mitmes elegantses värvitoonis. Lapsevanemana on oluline keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline. Kui teil on toodete kohta küsimusi, võtke ühendust meie klienditeenindusega. Meie konsultandid on alati valmis vastama kõigile teie küsimustele ja aitame teid hea meelega.